Cosmetics Zone

Każda profesjonalnie zajmująca się manicurem stylistka powinna posiadać w swoim salonie dobrą frezarkę do paznokci. Ściąganie paznokci frezarką to błyskawiczna metoda usuwania starego manicure hybrydowego. Jakie cechy powinna mieć frezarka do manicure? Już wyjaśniamy! 

Nail milling machines

Nail milling machine DM-998 45W - kit Nail milling machine DM-998 45W - kit
Producer: inny
Price: €38.46
szt. szt.
check more
  • new product

Obecnie w sieci nie ma żadnego probelmu z zakupem profesjonalnego sprzętu dla stylistek: lampa, pochłaniacz, czy właśnie frezarka do paznokci. Sklep online to wygodne rozwiązanie, bo możesz dokonać zakupu, nie ruszając się z kanapy! Ale zanim podejmiesz decyzję, musisz wiedzieć, na co zwrócić uwagę. 

Wiadomo, że nie jest to jedyna metoda usunięcia hybrydy. Lakier zdejmiesz też zwykłym pilnikiem, albo stosując aceton czy frezarka właśnie. Niezaprzeczalnie jednak frezarka do lakieru pradzi sobie z tym zadaniem najszybciej.  Nie wystarczy sam zakup sprzętu. Oczywiście odpowiednie frezowanie paznokci wymaga pewnej wprawy i umiejętności. Zanim sięgniesz po to urządzenie zapoznaj się z zasadami jego użytkowania. Dowiesz się, którym frezem zdjąć hybrydę i jakie ruchy wykonywać, by nie uszkodzić paznokcia. Nie chcesz przecież zrobić sobie krzywdy!

Jeśli miałaś okazję zdejmować hybrydę za pomocą pilnika, to frezarka kosmetyczna do paznokci odmieni całkowicie Twoją pracę! Pokochasz ją za to, jak szybko pozwoli Ci pozbyć się starej hybrydy czy żelu. Frezarka do usuwania hybrydy sprawi też, że bardzo dokładnie usuniesz skórki.

Manicure frezarkowy to metoda opracowania płytki paznokcia i skórek w całości frezarką. 

Usuwanie skórek frezem jest podstawą manicure kombinowanego. W naszym sklepie online z hybrydami znajdziesz kompleksowe zestawy frezów, a także pojedyncze frezy.

Wybierz dokładnie taki, jaki będzie Ci potrzebny: frez ceramiczny, frez diamentowy, karbidowy, a może wolframowy?

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium