Cosmetics Zone
Producer
Price
  • from
    to
On sale

Frezy do hybryd są wręcz niezbędne do odpowiedniego przygotowania płytki pod stylizację. Bez tego etapu manicure nigdy nie będzie wyglądał profesjonalnie. Przygotowanie hybrydy bez użycia frezarki to coś, co przejdzie jedynie na początku twojej przygody z manicure.

Milling cutters for hybrid

Nail cutters - complete set #1 Nail cutters - complete set #1
Producer: inny
Price: €12.82 €25.64
check more
  • on sale


Nail cutters - cuticle manicure set #2 Nail cutters - cuticle manicure set #2
Producer: inny
Price: €15.38 €29.48
check more
  • on sale


Ceramic cutter - cone - for gel, acrylic No7 Ceramic cutter - cone - for gel, acrylic No7
Producer: inny
Price: €9.23 €17.95
szt. szt.
check more
  • on sale


Ceramic cutter - cone - for hybrid No2 Ceramic cutter - cone - for hybrid No2
Producer: inny
Price: €9.23 €17.95
szt. szt.
check more
  • on sale


Frezy diamentowe - zestaw 30 sztuk Frezy diamentowe - zestaw 30 sztuk
Producer: inny
Price: €4.87
szt. szt.
check more

 

Jeśli chcesz, by twoje paznokcie zachwycały, frezy do ściągania hybrydy i usuwania skórek to absolutny must have! Na szczęście wybór frezarek i akcesoriów do niej jest teraz bardzo szeroki, a porządne urządzenie i dobrej jakości frezy kupisz za nieduże pieniądze.

Frezy do hybryd — obowiązkowe narzędzie przy hybrydowych stylizacjach

Jeśli miałaś kiedyś okazję usuwać hybrydę za pomocą pilniczka, dobrze wiesz, że to nie tylko praco- ale i czasochłonna metoda. W ten sposób łatwo też boleśnie przepiłować płytkę paznokcia. O wiele szybciej usuniesz starą stylizację za pomocą frezarki. Dobry frez do ściągania żelu i hybrydy pozwoli ci uporać się z nią błyskawicznie! Przekonasz się, że już po pierwszym użyciu frezarki, nie będziesz chciała zdejmować stylizacji inaczej. Kolejnym krokiem, jaki sprawi, ze twój manicure będzie wyglądał estetycznie, jest dokładne opracowanie płytki paznokcia. Do usuwania skórek i nabłonków z paznokci możesz użyć frezu diamentowego w kształcie walca. Jeśli marzy ci się manicure pod same skórki, w kolejnym kroku sięgnij jeszcze po diamentową łezkę. Dzięki niej uniesiesz wały paznokcia, i podjedziesz lakierem pod skórki.

Rodzaje frezów do hybryd — jakie warto mieć?

Podstawowymi końcówkami, które będziesz stosować najczęściej to frezy do ściągania hybrydy. Przeznaczone do tego frezy wykonane są z ceramiki, karbidu lub wolframu. Jakie frezy do hybrydy zatem wybrać? Najwygodniej będzie ci pracować frezem w kształcie ściętego stożka. Na początek wybierz frez ceramiczny. Poradzi on sobie zarówno z usunięciem utwardzonego lakieru, masy akrylowej, jak też żelu. Frezy do usuwania hybrydy wykonane z karbidu czy wolframu, mogą się okazać zbyt ostre, jak na pierwsze kroki z frezarką. Pamiętaj, że to profesjonalne narzędzia i pracując nimi, trzeba zachować ostrożność. Dostosuj obroty frezarki do swoich umiejętności. Inaczej może dojść do bolesnego zranienia, a nawet do trwałego uszkodzenia paznokcia.

Kolejne frezy, po jakie powinnaś sięgnąć to te diamentowe. Wybór kształtów jest ogromny, więc na pewno znajdziesz najwygodniejszy dla siebie. Najbardziej uniwersalnymi będą walec i łezka, więc jeśli nie wiesz, na jakie się zdecydować, możesz wybrać właśnie te.

Zastosowanie frezów do hybryd, czyli jak ich używać i do czego?

Podsumowując – wybór frezów jest naprawdę ogromny. Na początek jednak wystarczą ci te podstawowe. Końcówka do ściągania hybryd zdecydowanie przyspieszy czas usuwania starej stylizacji. Za pomocą diamentowych frezów usuniesz skórki i przygotujesz płytkę pod nowy manicure. Praca będzie dużo szybsza, a tobie zostanie więcej czasu, by skupić się na starannej aplikacji hybrydy.

 

 

 

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium