Cosmetics Zone

     Linia żeli "Ice Jelly Collection" to seria, która dzięki swojej galaretkowatej konsystencji kojarzy nam się ze schłodzoną owocową galaretką. Jednofazowe żele z kolekcji Ice Jelly przeznaczone są do przedłużania płytki paznokcia przy pomocy szablonu lub na tipsie.

Żele do paznokci gęste / galaretki

Zestaw budujący wybrany żel 50ml + żel 5ml Zestaw budujący wybrany żel 50ml + żel 5ml
Producent: Cosmetics Zone
Cena: 90,00 zł
( 1 zestaw = 90,00 zł )
szt. szt.
zobacz więcej
Zestaw budujący wybrany żel 50 ml + szablony 100 sztuk gratis Zestaw budujący wybrany żel 50 ml + szablony 100 sztuk gratis
Producent: Cosmetics Zone
Cena: 85,00 zł 95,00 zł
( 1 zestaw = 85,00 zł )
szt. szt.
zobacz więcej
  • promocja


  • nowość
Zestaw budujący wybrany żel 100 ml + szablony 500 sztuk gratis Zestaw budujący wybrany żel 100 ml + szablony 500 sztuk gratis
Producent: Cosmetics Zone
Cena: 140,00 zł 180,00 zł
( 1 ml = 1,40 zł )
szt. szt.
zobacz więcej
  • promocja


  • nowość

     Produkt ten charakteryzuje się dużą elastycznością i wytrzymałością, jest gęsty i jednocześnie bardzo miękko układa się pod pędzelkiem, dzięki czemu z łatwością możemy przedłużyć oraz ukształtować płytkę paznokcia. Żel galaretka to zdedcydowanie produkt przeznaczony dla wprawionych w przedłużaniu stylistek. Dzięki gęstej konsystencji możesz w pełni panować nad tym, jak rozłoży się produkt. Jeśli jednak są to Twoje pierwsze próby przedłużania paznokci, galaretka może sprawić Ci kłopoty w poskromieniu jej. Konsystencja żelu jest na tyle gęsta i stabilna, że nie zalewa on skórek. Po utwardzeniu żelu, dzięki zwiększonej przyczepności idealnie łączy się on z naturalną płytką, tworząc powłokę odporną na uszkodzenia i wolną od zapowietrzeń.

     Gęsty żel do przedłużania paznokci – jeśli zostanie poprawnie zaaplikowany, będzie trzymał się długie tygodnie. Będziesz mogła cieszyć się pięknymi, przedłużonymi paznokciami.

     Żele do przedłużania paznokci Ice Jelly Collection dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych – zarówno kryjące, jak też przejrzyste. Różne stopnie krycia i bogata paleta kolorów sprawia, że na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium