Super top. Pięknie błyszczy, nie rozlewa się.
Top hybrydowy hipoalergiczny Top No Wipe UV/LED - 7ml
Hipoalergiczny Top No Wipe jest produktem przeznaczonym do osiągnięcia perfekcyjnego wykończenia stylizacji paznokci hybrydowych, żelowych, oraz akrylowych. Dzięki swojej unikatowej formule bez warstwy dyspersyjnej, umożliwia osiągnięcie idealnie nabłyszczonych paznokci bez konieczności przecierania ich po utwardzeniu. Zapewnia stylizacji lśniący wygląd przez kilka tygodni, zachowując nieskazitelny połysk.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: TOPNW7ML
Opis
| TOP HYBRYDOWY HIPOALERGICZNY TOP NO WIPE UV/LED - 7ML |
Hipoalergiczny Top No Wipe jest rewolucyjnym produktem przeznaczonym do osiągnięcia perfekcyjnego wykończenia stylizacji paznokci hybrydowych, żelowych, oraz akrylowych. Dzięki swojej unikatowej formule bez warstwy dyspersyjnej, umożliwia osiągnięcie idealnie nabłyszczonych paznokci bez konieczności przecierania ich po utwardzeniu.
Ten przezroczysty top zapewnia stylizacji lśniący wygląd przez kilka tygodni, zachowując nieskazitelny połysk. Jego gęsta konsystencja gwarantuje łatwą aplikację - doskonale się samopoziomuje, co ułatwia osiągnięcie idealnie gładkiej powierzchni bez żadnych smug czy nierówności.
Top No Wipe jest również idealnym wyborem do wcierania pyłków, co pozwala na eksperymentowanie z różnorodnymi efektami dekoracyjnymi, zachowując przy tym trwałość i intensywność kolorów. Czas utwardzania w lampie UV - 2 min / LED to zaledwie 60 sekund. Top nie zmienia barw lakierów, dzięki czemu kolory pozostają intensywne i prawdziwe przez cały czas noszenia. Nadaje paznokciom nie tylko piękny, długotrwały połysk, ale również zabezpiecza stylizację, zapewniając jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Wybierając Hipoalergiczny Top No Wipe, stawiasz na najwyższą jakość i niezawodność, gwarantując sobie idealny manicure.
| SPOSÓB UŻYCIA: |
Na utwardzony lakier hybrydowy nakładamy niewielką ilość Topu No Wipe i utwardzamy w lampie UV – 2 min/LED - 30-60 sek. Po wyjęciu dłoni z lampy nie przemywamy Cleanerem! Zalecamy unikanie dotykania paznokci bezpośrednio po wyjęciu z lampy. Odczekaj do 30 sekund, aż warstwa wierzchnia wystygnie, co pomoże zapobiec utracie połysku.
| GALERIA ZDJĘĆ |

Skład
- Pojemność 7ml
- Top hybrydowy hipoalergiczny Top No Wipe PEG-3 TRIMETHYLOLPROPANE TRIACRYLATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, PENTAERYTHRITYL TETRAMERCAPTOPROPIONATE, AROMATIC EPOXY ACRYLATE, EPOXY METHACRYLATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, CELLULOSE ACETATE BUTYRATE
- c.d. DIFUNCTIONAL ALIPHATIC SILICONE ACRYLATE OLIGOMER, ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, BIS-TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINE OXIDE, HYDROQUINONE, P-HYDROXYANISOLE
- Czas utwardzania Lampa LED 30-60 sekund, Lampa UV 120 sekund
- Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa :
- 1 Tylko do użytku profesjonalnego.
- 2 Chronić przed dziećmi.
- 3 Unikać kontaktu ze skórą. Działa drażniąco na skórę i oczy, może powodować reakcję alergiczną.
- 4 W przypadku dostania się do oczu: natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.
- 5 W przypadku połknięcia: nie wywoływać wymiotów, lecz niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie produktu lub etykietę.
- 6 Uważnie przeczytać instrukcję i zastosować się do niej.
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Cosmetics Zone
Maratońska 76
94-007 Łódź, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Jestem zadowolona. Nie uczulił mnie, mimo przebytego już raz uczulenia. Bardzo ładnie się błyszczy i jest twardy, nie lubię topów które w odczuciu są jak guma. Warto było czekać na dostępność. Chciałabym jeszcze matowy top no wipe ;)
Świetny top, co najważniejsze nie uczula, stylizacja dzięki niemu dobrze się trzyma
Martyna