Cosmetics Zone

Pilnik do paznokci i polerka to niezbędne akcesoria do manicuru hybrydowego. Przydają się zarówno do nakładania i do zdejmowania hybrydy. Wybór pilnika to wcale nie taka prosta sprawa!

Pilniki i polerki do paznokci

  • promocja


Polerka do paznokci, biały blok polerski Polerka do paznokci, biały blok polerski
Producent: inny
Cena: 1,99 zł
szt. szt.
zobacz więcej
Polerka do paznokci diamentowa mini Polerka do paznokci diamentowa mini
Producent: inny
Cena: 1,00 zł
szt. szt.
zobacz więcej
Mała polerka do paznokci Mała polerka do paznokci
Producent: inny
Cena: 0,80 zł
szt. szt.
zobacz więcej

Czym różnią się pilniki i jaki wybrać? Który będzie najlepszy do Twoich paznokci? Jakimi pilnikiem ściągać hybrydę? Przeczytaj, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.

Pilniki do paznokci hybrydowych czy akrylowych będą nieco inne niż te, których powinniśmy używać do naturalnej płytki paznokcia. Pilnik do hybrydy, czyli w zasadzie... jaki? No właśnie. Pilniki różnią się między sobą przede wszystkim gradacją, czyli „ostrością”. Przy opisie produktu znajdziesz różne wartości: 80, 100, 180, 240. Oznaczają one ilość cząsteczek ściernych na każdym 1cm kw pilnika. Im mniejsza liczba, tym pilnik jest bardziej ostry. Te o gradacji od 80 do 180 poradzą sobie z paznokciami żelowymi, akrylowymi, czy hybrydą. Z kolei 180-240 przeznaczone są do naturalnej płytki paznokcia.

Jakim pilnikiem najlepiej ściągać hybrydę? Zacznij od ostrego, który poradzi sobie z usunięciem topu - np o gradacji 100. Później możesz zmienić pilnik na delikatniejszy - np. 180. Kiedy pozbędziesz się już warstwy koloru, i większości bazy, całość należy wygładzić za pomocą polerki.

W naszym sklepie z hybrydami znajdziesz pilniki dwustronne, dlatego znajdziesz na nich oznaczenia np. 100/180.

Polerka do paznokci służy do zmatowienia płytki paznokcia, kiedy nadasz już jej odpowiedni kształt i będziesz gotowa do malowania. To etap, którego nie należy pomijać. Jeśli paznokcie nie będą odpowiednio zmatowione, manicure może być mniej trwały.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium