Dołącz do nas:    Facebook Cosmetics Zone  Instagram Cosmetics Zone  Pinterest Cosmetics Zone  YouTube Cosmetics Zone  TikTok Cosmetics Zone  Kontakt Cosmetics Zone  english version Cosmetics Zone

Jedną z największych zalet hybrydy jest jej trwałość. Jednak, kiedy przyjdzie Ci samodzielnie ją zdejmować, może okazać się to wyzwaniem. Zrywanie hybrydy to dość brutalna metoda na rozprawienie się z nieestetycznym już manicurem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jedną z największych zalet hybrydy jest jej trwałość. Jednak, kiedy przyjdzie Ci samodzielnie ją zdejmować, może okazać się to wyzwaniem. Zrywanie hybrydy to dość brutalna metoda na rozprawienie się z nieestetycznym już manicurem. Mamy nadzieję, że Ty nie usuwasz lakieru w ten sposób :) Ta metoda dość mocno niszczy paznokcie. Są zdecydowanie lepsze, a wcale nie trudniejsze sposoby. Jak usunąć hybrydę? Twoim największym sprzymierzeńcem będzie płyn do usuwania hybrydy. Możesz wybrać aceton, albo specjalny preparat – hybrid remover. Jest on delikatniejszy dla paznokci, bo jego skład wzbogacony jest o nawilżające olejki.

Jak zdjąć hybrydę? To bardzo proste. Najważniejsze jest usunięcie warstwy topu, czyli błyszczącej powłoki, która zabezpiecza lakier. Możesz go spiłować pilniczkiem. Następnie nasącz preparatem wacik kosmetyczny i przyłóż go do paznokcia. Całość zabezpiecz folią aluminiową i poczekaj kilka minut. Po tym czasie lakier powinien się pomarszczyć i odchodzić od płytki. Teraz spokojnie możesz go usunąć patyczkiem. Szybko poszło, prawda?

W naszym sklepie z lakierami hybrydowymi online znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania manicuru i usunięcia go.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl