DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA:
Co zrobić żeby otrzymać przesyłkę za darmo i skorzystać z rabatów? Zrób zamówienie powyżej 180 PLN. Wszystkie rabaty jakie mogą zastać dodane do takiego zamówienia zostaną przyznane.

Czy darmowa dostawa obowiązuje także przy wysyłce zagranicznej? Niestety nie.
Cennik wysyłek obowiązuje wyłącznie na terenie Polski.

Informacje o kosztach nadania paczek zagranicznych można uzyskać drogą mailową (koszt zależy od wagi paczki oraz kraju przeznaczenia).

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 15 - nadawane są standardowo tego samego dnia.

Zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

Zamówienia płatne on-line (PayU, przelew tradycyjny) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 15:00. Wybierając formę płatności przelew tradycyjny - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.

Przykład:
Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz. 15.00 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta w środę. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 15.00 - przesyłka zostanie nadana w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek.

W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH POWYŻSZE TERMINY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU, O CZYM KLIENT BĘDZIE INFORMOWANY PRZEZ OBSŁUGĘ SKLEPU NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE.

CZAS DOSTAWY:

KURIER DPD
Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24h od złożenia zamówienia.

POCZTA POLSKA
Przy wyborze tej wysyłki czas doręczenie zamówienia wynosi zazwyczaj 48 godzin.


WYSYŁKA DO KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ
W przypadku wyboru dostawy do jednego z krajów Unii czas dostawy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kraju ( 3- 9 dni).

ODBIÓR OSOBISTY W SALONIE
W przypadku wyboru tej metody dostawy czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj około 1 godziny. Do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy.

Zamówienia można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 przy ulicy Bocznej 4 w Konstantynowie Łódzkim.

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ RAZEM Z PRZESYŁKĄ?
Oczywiście, ale pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji w trakcie składania zamówienia oraz wypełnienia wszystkich pól danymi wymaganymi do wystawienia faktury VAT. Dokument zostanie dołączony do przesyłki.

CZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA BEZ REJESTRACJI OTRZYMAM POTWIERDZENIE DROGĄ MAILOWĄ?
Jakakolwiek transakcja w naszym sklepie skutkuje otrzymaniem potwierdzenia na wskazany przez Państwa adres mailowy. Dlatego nie ma znaczenia czy Klient założył konto czy dokonał „szybkiego” zakupu bez rejestracji – zawsze otrzyma podsumowanie wraz ze szczegółami na podany adres e-mail.

Koszty dostawy Cosmetics Zone

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl