Dołącz do nas:    Facebook Cosmetics Zone  Instagram Cosmetics Zone  Pinterest Cosmetics Zone  YouTube Cosmetics Zone  TikTok Cosmetics Zone  Kontakt Cosmetics Zone  english version Cosmetics Zone

Lakier hybrydowy NeoNail Silver Grey - 7,2ml

odcień: Szarości i Srebra
wykończenie: Classic
stopień krycia: Kryjący
kolekcja: Grunge
pojemność: 7,2ml
cena za 1ml: 4,15zł

Czas na zwrot produktu: 30 dni
Kup dzisiaj i zapłać za 30 dni z PayPo

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 34,99 zł 34.99
ilość szt.
Zyskujesz 300 pkt [?]
dodaj do ulubionych
Ocena: 0
Producent: NeoNail
Kod produktu: 3783-7
Pin It

Opis

LAKIER HYBRYDOWY NEONAIL - SILVER GREY 7,2ML
Dla odważnych i pewnie idących przez życie kobiet powstała unikatowa kolekcja Grunge.
Znajdziesz w niej energiczne zielenie, odważne granaty, tajemnicze szarości i intrygujące fiolety.
Kolory te dodadzą zdecydowania i charakteru Twojej stylizacji.
Eksperymentuj i twórz swoje własne kompozycje :)


MANICURE HYBRYDOWY KROK PO KROKU:
1. Zdezynfekuj dłonie i paznokcie preparatem do dezynfekcji. Odsuń skórki za pomocą kopytka lub drewnianego patyczka. Nadaj pożądany kształt paznokcia za pomocą pilnika i zmatuj płytkę bloczkiem polerskim. Odpyl nadmiar pyłu szczoteczką.
2. Odtłuść płytkę paznokcia wacikiem bezpyłowym nasączonym preparatem CLEANER lub ACETONEM KOSMETYCZNYM. Zaaplikuj preparat PRIMER BONDER, poczekaj aż wyschnie / odparuje (ok 30 sek). Do przygotowania płytki możesz użyć również preparatu MULTIBOND (preparat nałóż na paznokieć - MULTIBOND utwardza się wraz z bazą.
3. Na przygotowaną płytkę paznokcia nałóż cienką warstwę bazy i utwardź w lampie LED – 30-60 sek.
4. Nałóż cienką warstwę wybranego koloru lakieru hybrydowego i utwardź w lampie LED 30-60 sek powtórz tą czynność nakładając drugą warstwę lakieru hybrydowego w celu uzyskania głębi koloru – NIE PRZEMYWAJ CLEANEREM (wyjątek stanowi TOP MAT).
5. Nałóż cienką warstwę lakieru TOP i utwardź w lampie LED 30-60 sek).
Przemyj płytkę paznokcia wacikiem nasączonym preparatem CLEANER.
Na koniec wmasuj w skórki wokół paznokcia oliwkę.


USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO:
1. Zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę, następnie nasączyć wacik znajdujący się na folii do zdejmowania lakierów hybrydowych preparatem ACETON i szczelnie owinąć paznokieć. Do zdejmowania lakieru hybrydowego możesz wykorzystać KLIPSY DO USUWANIA LAKIERU HYBRYDOWEGO. Pozostaw na paznokciach 10min
2. Zdejmij folie / klipsy z paznokci, pozostały na płytce paznokcia lakier usuń za pomocą kopytka / drewnianego patyczka.
3. Za pomocą bloku polerskiego oczyść płytkę paznokcia. Nanieś oliwkę i wmasuj w skórki i płytkę paznokcia.

GALERIA ZDJĘĆ
Lakier hybrydowy 7,2ml NEONAIL 664542384

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl