Cosmetics Zone
Kit after hybrid allergy #2
Kit after hybrid allergy #2

€28.00

Regular price: €32.21

Lowest price: €28.00
szt.

Cat eye to nie tylko charakterystyczny makijaż, ale również sprawdzony sposób na piękny „3d effect” wykonany na paznokciach. Szukasz sposobu na to, aby wyróżnić się z tłumu swoim maniucre’em? Poznaj wyjątkowe lakiery hybrydowe do kociego oka!

No products matching your criteria have been found.

Hybryda cat eye nie bez powodu nosi taką nazwę. Charakterystyczne świetliste smugi wykonane na paznokciach przypominają właśnie źrenicę kocich oczu. Jak zrobić cat eye? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Sekretem tego manicure’u są specjalne lakiery cat eye. W ich składzie znajdują się niewielkie opiłki metalu. To właśnie one pozwalają stworzyć charakterystyczną mieniącą się smugę. Do jej wykonania będzie Ci potrzebny „cat eye magnes”. Na szczęście nie musi to być specjalistyczna magnetyczna łopatka. Zwykły mocny magnes powinien w zupełności wystarczyć.

Wykonanie cat eye (lub jak często piszecie - „aye cat”) wymaga zastosowania się do kilku wskazówek. Tłem dla mieniących się opiłków metali powinien być ciemny lakier. Nałóż go na paznokcie, a następnie utwardź za pomocą lampy LED lub UV. Lakiery cat eye wkraczają do akcji dopiero przy drugiej warstwie. Nałóż produkt z drobinkami metalu, a następnie sięgnij po swój „cat eye magnes”. Niezależnie od tego, czy zdejmiesz go z lodówki, czy kupisz w sklepie z kosmetykami, jego moc powinna umożliwić Ci bezdotykowe rozprowadzenie metalicznego brokatu na płytce paznokcia. Gdy charakterystyczna smuga będzie gotowa musisz już tylko utwardzić lakier i pokryć go cienką warstwą topu. Jeśli postępowałaś zgodnie z instrukcją, Twoja hybryda cat eye jest gotowa, aby zachwycać wyjątkowym wzorem „3d effect”!

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium