Join Us:    Facebook Cosmetics Zone  Instagram Cosmetics Zone  Pinterest Cosmetics Zone  YouTube Cosmetics Zone  TikTok Cosmetics Zone  Kontakt Cosmetics Zone  polska wersja Cosmetics Zone

Price
 • from
  to
On sale

Jaki manicure do pracy będzie najodpowiedniejszy? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie - świetnie trafiłaś! Rozwiejemy Twoje wątpliwości, podpowiemy jaki kolor lakieru wybrać do biura, a jaki sprawdzi się w przypadku sztywnego dress code. Jaka długość paznokci do pracy, jaki kształt wybrać najlepiej? Wyjaśniamy!

 

 

DELICATE NAILS TO WORK

 • on sale


 • on sale


 • on sale


 • on sale


 • on sale


 • on sale


Hybrid nail polish maroon 7ml - Maroon 062 Hybrid nail polish maroon 7ml - Maroon 062
Price: €5.00 €6.66
szt. szt.
check more
 • on sale


 • on sale


Hybrid nail polish beige 7ml - Cappuccino PST20 Hybrid nail polish beige 7ml - Cappuccino PST20
Price: €5.00 €6.66
szt. szt.
check more
 • on sale


Hybrid nail polish beige 7ml - Malaga PST1 Hybrid nail polish beige 7ml - Malaga PST1
Price: €5.00 €6.66
szt. szt.
check more
 • on sale


Hybrid nail polish beige 7ml - Nude 042 Hybrid nail polish beige 7ml - Nude 042
Price: €5.00 €6.66
szt. szt.
check more
 • on sale


Zadbane dłonie i estetyczny manicure to nieodzowny element profesjonalnego looku. Nawet, jeśli na co dzień nie malujesz paznokci, warto zadbać o ich estetyczny wygląd. Przesuszone skórki, czy połamana lub rozdwojona płytka nie wyglądają zbyt dobrze. Obok starannie ułożonej fryzury i dobrze skrojonej garsonki, manicure to wręcz pozycja obowiązkowa! Szczególnie w pracy bezpośrednio z klientem i wszędzie tam, gdzie ważny jest wizerunek.

W jakiej pracy nie można mieć pomalowanych paznokci?

Rozpoczynając nową pracę możesz mieć rozterki, jak pomalować paznokcie i... czy w ogóle to robić? Jest cała masa zawodów, w których manicure niestety nie jest wskazany. W przypadku większości zawodów medycznych takich jak lekarze, pielęgniarki, położne, czy pomoc medyczna malowanie paznokci jest w ogóle nie wskazane. Dokładne wytyczne znajdziesz w regulaminie placówki. Być może wewnętrzny regulamin będzie dopuszczał delikatny manicure, ale o długich neonowych paznokciach raczej możesz zapomnieć.

Jakie paznokcie do pracy?

Zastanawiasz się, jak pomalować paznokcie do pracy? Przeczytaj, jaki manicure sprawdzi się do biura, jaki na spotkanie biznesowe – po jakie kolory sięgnąć i jak przygotować paznokcie, by wyglądały profesjonalnie.

Przed rozpoczęciem pracy dowiedz się, czy będzie obowiązywał Cię dress code. Być może pracodawca będzie wymagał bardziej formalnego stroju, np. koszula, proste spodnie lub spódnica. W takim wypadku sięgnij po stonowane kolory: szarości, ciemne bordo, delikatne beże i pudrowe róże.

Jeśli jest to styl casualowy, możesz pokusić się także o klasyczną krwistą czerwień, delikatne pudrowe róże, ciemne granaty. Spokojny manicure wcale nie musi być nudny! Możesz sięgnąć po kilka odcieni tego samego koloru i pomalować każdy paznokieć innym lakierem.

Manicure biznesowy – jaka długość paznokci będzie odpowiednia?

Elegancja i minimalizm to nierozłączna para. Jeśli więc Twój dress code jest dość sztywny lub często uczestniczysz w spotkaniach biznesowych, na co dzień powinnaś nosić paznokcie delikatnie wystające poza opuszek palca. Spiłuj je w kształt kwadratu, albo delikatnego owalu. Jaki kolor paznokci do biura? Sięgnij po stonowane kolory jak nudziaki, szarości, ciemne bordo. 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl