Join Us:    Facebook Cosmetics Zone  Instagram Cosmetics Zone  Pinterest Cosmetics Zone  YouTube Cosmetics Zone  TikTok Cosmetics Zone  Kontakt Cosmetics Zone  polska wersja Cosmetics Zone

Price
  • from
    to
On sale

     Żele budujące z pamięcią cieczy, to produkt, który zrewolucjonizuje przedłużanie paznokci. Stworzenie stylizacji żelowej jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeśli zastanawiasz się, jaki żel do paznokci dla początkujących będzie najlepszy, to możesz zakończyć poszukiwania. Sięgnij po żele z tiksotriopią i przekonaj się, jak łatwo się nimi pracuje.

Builder gels with liquid memory

     Żel samopoziomujący, który na dodatek jest plastyczny i doskonale rozprowadza się pędzelkiem to innowacyjny produkt. Jeśli w temacie przedłużania paznokci stawiasz pierwsze kroki, będzie to dla ciebie najlepszy wybór. Żel tiksotropowy - bo tak fachowo nazywa się właściwość potocznie zwana “pamięcią cieczy” to produkt stworzony właśnie z myślą o osobach początkujących.
     Dzięki jego właściwościom, żel podczas formowania kształtu paznokcia jest bardzo plastyczny. Kiedy jednak zakończysz budowę, jego lepkość się zmieni. Stanie się bardziej gęsty, więc nie będzie się rozlewał na skórki. To ważne, kiedy nie masz jeszcze wprawy w przedłużaniu i budowaniu kształtu paznokcia.
     Żel z tiksotriopią, szablony, pilnik i dobry pędzelek - to akcesoria do manicure w które powinnaś zaopatrzyć się przed pierwszą próbą przedłużania. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu płytki - bez tego nawet najlepszy produkt szybko się zapowietrzy i styliacja odpadnie. Skróć paznokcie, odsuń skórki za pomocą kopytka lub wytnij je cążkami i dokładnie zmatuj płytkę. Przed nałożeniem żelu przetrzyj jeszcze paznokcie cleanerem, by je odtłuścić.
     Czy pod żel daje się bazę? Nie! Wszystkie nasze żele są jednofazowe, więc nie wymagają stosowania innych produktów.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl