Dołącz do nas:    Facebook Cosmetics Zone  Instagram Cosmetics Zone  Pinterest Cosmetics Zone  YouTube Cosmetics Zone  TikTok Cosmetics Zone  Kontakt Cosmetics Zone  english version Cosmetics Zone

     Linia żeli "Ice Jelly Collection" to seria, która dzięki swojej galaretkowatej konsystencji kojarzy nam się ze schłodzoną owocową galaretką. Jednofazowe żele z kolekcji Ice Jelly przeznaczone są do przedłużania płytki paznokcia przy pomocy szablonu lub na tipsie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

     Produkt ten charakteryzuje się dużą elastycznością i wytrzymałością, jest gęsty i jednocześnie bardzo miękko układa się pod pędzelkiem, dzięki czemu z łatwością możemy przedłużyć oraz ukształtować płytkę paznokcia. Żel galaretka to zdedcydowanie produkt przeznaczony dla wprawionych w przedłużaniu stylistek. Dzięki gęstej konsystencji możesz w pełni panować nad tym, jak rozłoży się produkt. Jeśli jednak są to Twoje pierwsze próby przedłużania paznokci, galaretka może sprawić Ci kłopoty w poskromieniu jej. Konsystencja żelu jest na tyle gęsta i stabilna, że nie zalewa on skórek. Po utwardzeniu żelu, dzięki zwiększonej przyczepności idealnie łączy się on z naturalną płytką, tworząc powłokę odporną na uszkodzenia i wolną od zapowietrzeń.

     Gęsty żel do przedłużania paznokci – jeśli zostanie poprawnie zaaplikowany, będzie trzymał się długie tygodnie. Będziesz mogła cieszyć się pięknymi, przedłużonymi paznokciami.

     Żele do przedłużania paznokci Ice Jelly Collection dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych – zarówno kryjące, jak też przejrzyste. Różne stopnie krycia i bogata paleta kolorów sprawia, że na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl