BUILDER HARD BASE – krok po kroku

BUILDER HARD BASE – krok po kroku

Marzysz o pięknych, długich paznokciach, które będą kobiecym i eleganckim dopełnieniem Twojego wyglądu, a jednocześnie nie przekonują Cię tradycyjne metody przedłużania paznokcia? Nie chcesz czekać, aż Twoja płytka naturalnie osiągnie pożądaną długość, a jednocześnie pragniesz by wyglądała w 100% naturalnie? A może chciałabyś cieszyć się długimi, pięknymi paznokciami już zawsze oraz przedłużyć trwałość swojego manicure nawet do 5 tygodni? Jeśli odpowiedziałaś tak na którekolwiek z pytań, czytaj dalej. Mamy coś, co wprawi Cię w zachwyt!

Oto nowość – BUILDER HARD BASE – innowacja i hit pośród produktów do regeneracji paznokci. Na czym polega jej wyjątkowość? To baza hybrydowa budująca o właściwościach żelu, która pozwala zaledwie w kilka minut przedłużyć naturalną płytkę paznokcia nawet o 3mm. Dlaczego wiemy, że ją pokochasz?

O trwałości i możliwości łatwej zmiany wyglądu już wiesz, a co powiesz na to, BULDER HARD BASE nie tylko regeneruje paznokcie, pozwala natychmiast zmienić ich długość, ale i zwiększa przyczepność hybrydy bez ryzyka uszkodzeń i odprysków na jej strukturze? Pędzel z płasko ułożonym włosiem oraz odpowiednia konsystencja sprawiają, że korzystanie z zalet BULDER HARD BASE jest dziecinnie proste, wystarczy podążać za instrukcją zamieszczoną poniżej. Już niemal wiosna, czas na zmiany, zacznij od spektakularnej metamorfozy swoich dłoni za sprawą żelowej bazy BULDER HARD BASE!

Jak, dzięki bazie BUILDER HARD BASE, przedłużyć paznokieć? To proste!

Zadbaj o odpowiednie przygotowanie płytek paznokci – zmatuj je bloczkiem lub pilniczkiem i dokładnie usuń nagromadzony na paznokciach pył za pomocą szczoteczki. Dokładnie odtłuść je cleanerem lub acetonem. To bardzo ważne – płytka musi być po zmatowieniu i odtłuszczeniu kredowo-biała oraz czysta! 

Ostrożnie podłóż szablon, a następnie nałóż na paznokcie bezkwasowy primer lub preparat Multibond. Wystarczy dosłownie kilkadziesiąt sekund, by odparował i abyś Ty mogła działać dalej.

Na powierzchnię płytki nałóż ostrożnie warstwę BULDER HARD BASE. Po aplikacji utrwal BULDER HARD BASE za pomocą lampy UV przez 2 minuty, lub lampy LED przez 60 sekund.

Następnie nałóż warstwę BULDER HARD BASE na paznokieć oraz szablon i utwardź za pomocą lampy zgodnie z instrukcją z punktu 3. Pamiętaj o tym, że baza pozwala przedłużyć paznokieć o około 3 mm.

Czas na dopieszczenie ostatecznego look’u: Przetrzyj lepką warstwę dyspersyjną i nadaj paznokciom pożądany kształt za pomocą pilniczka. Zmatuj powierzchnię płytki za pomocą bloczka, a następnie zaaplikuj 2-3 warstwy lakieru hybrydowego w wybranym przez Ciebie kolorze (dostępną gamę z serii COLOR sprawdzisz tutaj). Pamiętaj o utwardzeniu każdej z warstw i…

… gotowe! Prostsze i łatwiejsze z każdym wykonaniem, przekonaj się sama ;-)

Zainwestuj w wygląd, zdrowie oraz urok swoich paznokci w najlepszy z możliwych sposobów i wzbogać swoją kolekcję kosmetyków do stylizacji o BULDER HARD BASE.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl